Meilleures ventes
-
Virgin Bellini
- €11,90
- €11,90
- Unit price
- / per
-
Sugo All'arrabbiata
- €6,50
- €6,50
- Unit price
- / per
-
Pane Guttiau
- €8,90
- €8,90
- Unit price
- / per
-
Mezzi Rigatoni n°38
- €4,90
- €4,90
- Unit price
- / per
-
Cantuccini
- €6,90
- €6,90
- Unit price
- / per
-
Gargano Troccoli
- €5,90
- €5,90
- Unit price
- / per
-
Classic Treccine
- €6,50
- €6,50
- Unit price
- / per
-
Tartufo Intero in SalamoiaThe whole black summer truffle in brine is the closest product to fresh truffle. The truffles are preserved in a special juice of water and salt, so that there is always a little truffle available.
- €24,90
- €24,90
- Unit price
- / per
-
Tarallini Chili
- €6,50
- €6,50
- Unit price
- / per
-
Sugo di Pomodoro alla bolognese
- €9,90
- €9,90
- Unit price
- / per
-
Sugo alla parmagiana
- €9,90
- €9,90
- Unit price
- / per
-
Sugo alla amatriciana
- €7,50
- €7,50
- Unit price
- / per
-
Spaghetti Divella 8
- €2,90
- €2,90
- Unit price
- / per
-
Savoiardi Ladyfingers
- €5,90
- €5,90
- Unit price
- / per
-
Salsa Tartufata
- €14,90
- €14,90
- Unit price
- / per
-
Risotto al Tartufo
- €6,90
- €6,90
- Unit price
- / per
-
Risotto ai Funghi Porcini
- €6,50
- €6,50
- Unit price
- / per
-
Pugliese Orecchiette
- €6,90
- €6,90
- Unit price
- / per
-
Ragu di chianinaSame explosive combination of mushrooms and black truffle from our classic Truffle Sauce with a creamy twist. Perfect as a spread, we suggest consuming it after reheating, with toasts, first courses and second courses, sandwiches.
- €9,90
- €9,90
- Unit price
- / per
-
Pesto di PistacchioThe perfect pairing between Grana Padano and slices of spring white truffles, which makes our cream the most complete garnish of all first courses such as risotto and filled pastas such as ravioli, tortellini and paccheri.
- €13,90
- €13,90
- Unit price
- / per
-
Pomodori paté dry and tonno
- €8,90
- €8,90
- Unit price
- / per
-
Nere olive paté
- €9,90
- €9,90
- Unit price
- / per
-
Paté di Carciofi e tonno
- €8,90
- €8,90
- Unit price
- / per
-
Tartufo Chips
- €7,90
- €7,90
- Unit price
- / per
-
Pasticcini di Mandorla - Limone
- €9,90
- €9,90
- Unit price
- / per
-
Pasticcini di Mandorla - Pistacchio
- €9,90
- €9,90
- Unit price
- / per
-
Fregola Sardinia
- €5,90
- €5,90
- Unit price
- / per
-
Pomodoro Passata
- €3,90
- €3,90
- Unit price
- / per
-
-
Lemon and Zenzero
- €12,90
- €12,90
- Unit price
- / per
-
Limoncello
- €18,00
€19,90- €18,00
- Unit price
- / per
-
Lemonade
- €12,90
- €12,90
- Unit price
- / per
-
Bucatini No. 6
- €4,90
- €4,90
- Unit price
- / per
-
Liguine 14
- €2,90
- €2,90
- Unit price
- / per
-
Lasagna
- €6,90
- €6,90
- Unit price
- / per
-
Inzolia Organic Wine
- €14,90
- €14,90
- Unit price
- / per
-
I Maccheroni di Toscana dei Martelli
- €9,50
- €9,50
- Unit price
- / per
-
White truffle oilOur precious white truffle oil is based on pure Tuscan EVO oil and high quality white truffle aroma. It can be combined in all possible ways: from bruschetta to pasta and meat fillets.
- €14,90
- €14,90
- Unit price
- / per
-
Grissini Piemontesi Rubata classico
- €6,20
- €6,20
- Unit price
- / per
-
Grissini Piemontesi with Romarino
- €6,20
- €6,20
- Unit price
- / per
-
Grissini with tartufo
- €6,90
- €6,90
- Unit price
- / per
-
Potato Gnocchi
- €3,90
- €3,90
- Unit price
- / per
-
Gli Spaghetti dei Martelli
- €9,50
- €9,50
- Unit price
- / per
-
-
Gassosa Polara
- €12,90
- €12,90
- Unit price
- / per
-
Frutti di Cappero
- €8,90
- €8,90
- Unit price
- / per
-
Langhe Nebbiolo Fontanabianca
- €27,90
- €27,90
- Unit price
- / per
-
Fettuccine al tartufo
- €9,90
- €9,90
- Unit price
- / per
-
Fettuccine
- €6,90
- €6,90
- Unit price
- / per
-
Doppio Zero flour
- €4,00
- €4,00
- Unit price
- / per